نشست مشترک رییس دانشگاه و شهردار کلانشهر ارومیه

نشست مشترک رییس دانشگاه و شهردار کلانشهر ارومیه

دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه به همراه هیأت رییسه در نشست مشترکی که بیستم مرداد ماه با شهردار و معاونین وی در پردیس شهر دانشگاه برگزار شد بر آمادگی دانشگاه ارومیه برای همکاری با شهرداری در همه زمینه های مرتبط به ویژه در بعد فنی و معماری با توجه به پتانسیل های بالای دانشگاه ارومیه، تاکید نمود.

 IMG_0018

در ادامه این نشست محمد حضرت پور شهردار ارومیه با ایراد سخنرانی از پیشنهاد رییس دانشگاه استقبال نموده و آمادگی خود را جهت همکاری اعلام کرد.

 

ایجاد “پارک موزه” در پردیس شهر دانشگاه یکی از محورهای مهم مورد بحث در این جلسه بود که طی توافقنامه مشترک شهرداری و دانشگاه ارومیه، طرح مطالعاتی آن آغاز گردیده است.

 

پردیس شهر دانشگاه ارومیه با مساحتی بالغ بر یکصد و پنج هزار متر مربع و با توجه به دارا بودن موزه تاریخ طبیعی منحصر به فرد، درختان قریب به صد ساله، ساختمان قدیمی اولین مدرسه طب در کشور، اکوسیستم ویژه، گونه های زیاد گیاهی، تنوع پرندگان و … موقعیت بسیار مناسبی برای ایجاد پارک موزه می باشد که بعد از افتتاح همراه با مرکز مشاوره تندرستی در روزهای پنج شنبه و جمعه در اختیار عموم مردم خواهد بود و شهردار طی بازدیدی که از بخش های مختلف پردیس داشت دستور عملی نمودن توافقنامه مد نظر را صادر کرد و اظهار امیدواری نمود جشنواره لاله ها در سال آینده نیز در این پارک برگزار گردد.

 IMG_0067

اختصاص سرویس های دانشجویی ویژه حمل و نقل به پردیس نازلو و شهر و بالعکس در زمان ثبت نام دانشجویی و در طول سال تحصیلی محور مورد بحث دیگر بین دانشگاه و شهرداری بود و شهردار ارومیه از ارائه تخفیف در کارتهای حمل و نقل به دانشجویان جدیدالورود همراه با هدیه ی بسته فرهنگی خبر داد.

 

در پایان این جلسه، دکتر حب نقی رییس دانشگاه ارومیه از زحمات محمد حضرت پور شهردار ارومیه در تغییر و بهبود مهندسی شهری شهر ارومیه و تلاش های شبانه روزی وی تقدیر به عمل آورد.

IMG_0040

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک