کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی

کارگاه آموزش تشکیلاتی برای اعضای انجمن اسلامی دانشجویان روز جمعه ۱ آذر با حضور دکتر علی محمودی،مرتضی فاضلی،شریف حیدر بیگی و خانم شجاعی برگزار شد در این کارگاه دکتر علی محمودی در باره تاریخچه  و هویت انجمن اسلامی دانشجویان پرداخت و سپس در مورد تاثیر گزاری تشکل انجمن اسلامی دانشجویان در سطح دانشگاه ارومیه پرداخت .

سپس خانم شجاعی که از خواهران سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان بود در مورد خاطرات و اتفاقاتی که در زمان فعالیت ایشان در تشکل اتفاق افتاده بود را برای اعضای انجمن اسلامی دانشجویان بازگو کرد در ادامه  آقای مرتضی فاضلی در مورد اخلاق تشکیلاتی پرداخت و فرمود در تشکیلات باید به دنبال اخلاق باشیم و به تشکل به عنوان یک مسجد نگاه کنیم به تشکل به عنوان معبد نگاه کنیم نه معبود ودر ادامه به بحث رفتار (مدیریت تشکیلات) پرداختند و فرمودن باید در تشکیلات هدف،برنامه ریزی،نیروسازی،کرگروهی و جمعی،مطالعه جامع،انظباط و زندگی جهادی را در تشکل رعایت کنیم تا بتوانیم در قالب تشکل به خود و سایر دانشجویان تاثیر گذار باشیم و در تشکل به دنبال ایمان ،اخلاق و معنویات باشیم.

سپس آقای حیدربیگی در مورد اساسنامه توضیحاتی فرمودند که باید اعضای انجمن اسلامی دانشجویان به اساسنامه پایبند باشند و تمامی فعالیت های انجمن اسلامی دانشجویان باید در چارچوب اساسنامه باشد وی فرمود که باید انجمن اسلامی دانشجویان خود جوش ،پویا و مستقل از جریان های سیاسی باشد و درادامه به مباحث مذاکرات هسته ای  پرداخت.

 

 

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

۴ Comments on “کارگاه آموزشی”

 • فرید wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۱۵

  کلاس های بسیار مفیدی بود.

  از تمامی اساتید به ویژه استاد فاضلی نهایت تشکر را می کنم.

 • admin-hojjat wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۲۹

  ممنون از لطفتون

 • یک انجمنی wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۳:۱۹

  امکانش هست اسامی اساتیدی که از اتحادیه برای کارگاه دعوت کرده بودید را بفرمایید؟ خواهشا اگرقرار بر گذاشتن گزارش است  کمی بیشترتوضیح دهید تا متوجه شویم برنامه چی بوده؟ اساتید کیابودن؟با چه موضوعی بوده؟با چه هدفی بوده؟با حضورکیابوده؟…..

 • حجت تربیت wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۲, ۱۵:۳۸

  حتما قرار داده می شود

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک