اگر دین ندارید، لااقل آزاده باشید/علی تولایی

اگر دین ندارید، لااقل آزاده باشید/علی تولایی

IMG_4602

 

[divider]

اگر دین ندارید، لااقل آزاده باشید

[divider]

فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه میشود.
«مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… خامنه ای» ۷۸/۵/۸
ای کاش کمی با بصیرت در مورد اتفاقات اطرافمان تصمیم می گرفتیم، ای کاش کمی با دید بازتر و از بالا به قضایا نگاه می کردیم، ای کاش همیشه عزت خودمان را محترم می شمردیم، ای کاش تنها با فکر کردن مسیر خودمان را مشخص می کردیم، ای کاش اعتقادات خودمان را بازیچه دست اشخاص نمی کردیم، ای کاش….
خدا را شکر می کنم هیچ گاه افکار خودم را در دانشگاه که مکان مقدس علم اندوزی و حضور دانشجویان است ملعبه دست و زبان افراد و پیرو نظرات پوچ یک سری آدم های ناشی نکردم….
در دانشگاه، جنبش های دانشجویی و تشکل های اسلامی بنا به یدک کشیدن نام دین مبین و مقدس اسلام حرمت هایی دارد و دارای ارزش های والای معارف اسلامی است که اعضای آن جنبش و تشکل ها هرگز اجازه نخواهد داد با افکار نادرست و گمراه کردن افراد جامعه و نادیده گرفتن ارزش های راستین اسلام، تشکل های نوظهور در دانشگاه زمینه نفوذ دشمنان را به کشور فراهم کنند.
شاید بنظر خنده دار باشد القای معارف سیاسی در روز اول بازگشایی دانشگاه و در حضور ۱۴۰۰ دانشجوی جدیدالورود به دانشگاه ، ولی باید از دردناکترین موضوعات و اسفناک ترین کارهای یک تشکل و یا جنبش دانشجویی دانست که با راه انداختن بازی سیاسی در دانشگاه و دانش قبلی در مراسم جشن آیین ورودی های دانشگاه با پخش تصاویر افرادی که در زمانی با راهبردهای جامع عملی و نظری (ممنوع التصویر) چه خواسته و چه ناخواسته در مسیر مخالف ارزش های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی قرار گرفتند، و با تلاش در این مسیر ضربه های مهلکی به تعاریف و ماهیت نظام جمهوری اسلامی زدند.
روی حرف من با کسانی است که می خواهند با عبور از خط قرمزهای نظام و ولایت مطلق فقیه جامعه اسلامی را ناامن و متذلذل نشان دهند. لا اقل منافع ملی برایتان اهمیتی ندارد، به قانون پایبند باشید و خود را در مقام مجری قانون قرار دهید شاید رستگار شوید….
در نهایت باید بگویم همانطور که مقام معظم رهبری اشاره کردند «دنیاطلبان برای اینکه به مقاصد خودشان برسند، در جامعه فتنه ایجاد میکنند؛ جنگها، تبلیغات دروغین، سیاست‌بازیهای ناجوانمردانه؛ اینها ناشی از همین دنیاطلبیهاست » لطفا، خواهشا، عاجزانه مسئولین به هوش باشند و با تدابیر خود امید را در افراد یک جامعه ایجاد کنید…حضرت امیر علی علیه السلام فرمودند رهبران و مدیران جامعه در تعیین مسیر افراد جامعه مسئولند و هرگز نمی توانند بگویند که ما در جریان (مسائل بوجود آمده) نبودیم و لذا تقاضا دارم با تبلیغات و سیاست بازیها و دنیاطلبی باعث گمراهی دیگران نشوید…
والسلام

علی تولایی ؛ عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه ارومیه

منبع خبر: نسل برهان

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک