تقدیر حراست دانشگاه ارومیه از رییس دانشگاه

تقدیر حراست دانشگاه ارومیه از رییس دانشگاه

به نقل از روابط عمومی دانشگاه ارومیه؛

مجموعه حراست دانشگاه ارومیه از دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه تقدیر نمود

در متن این لوح تقدیر آمده است:

«برادر بزرگوار جناب آقای دکتر حب نقی

ریاست محترم دانشگاه ارومیه

با سلام و دعای خیر

احتراما در پی هامش نامه شماره ۲۲۸۴۷-۴۰۵/م و تقدیر حضرتعالی از همکاران خدوم حراست دانشگاه و حساسیت و غیرت دینی این پرسنل زحمتکش، مراتب تقدیر و تشکر خود و مجموعه حراست دانشگاه را از حمایت های بی دریغ حضرتعالی از این مجموعه عنوان داشته و اعلام می نمایم حراست دانشگاه ارومیه با تلاش های شبانه روزی خود همچون چند ماه گذشته، به عنوان مشاوری امین در کنار ریاست محترم و مجموعه بزرگ دانشگاهی بوده و آماده ارائه خدمات حراستی به همکاران بزرگوار می باشد.»

پی نوشت: اصلاحات در حراست
حراست در بوته نقد بهترین عنوانی است که می توانیم در موردش بنگارنیم و لختی در موردش قلم برانیم. اما برای شروع کمی به قبل تر برمی گردیم تا موضوع برایمان روشن تر شود.
سابقه حراست در دانشگاه ارومیه با توجه به اقتضائات زمانی و مکانی متفاوت بوده ودر برهه ای از زمان نگاه امنیتی و در برهه ای نگاه فرهنگی و در برهه ای اصلا نگاهی به دانشگاه و دانشجو نداشته و مصداق «به زبان بگو در عمل کارکن»بوده است.
شایدمجموعه حراست وظایف و تکالیف مشخصی داشته باشدولی آنچه مشهود و مبرهن میباشد این است که علایق و سلایق شخصی در آن دخل وتصرف دارد وبنا به روحیاتی که دارند به آنان جهت می دهند.
بگذریم…
واما در دانشگاه ارومیه داستان حراست وبه تبع آن حفاظت مسئله ای است بس قابل تامل.
با انتصاب دکتر رحیم حب نقی به عنوان ریاست دانشگاه ،سکاندار حراست هم تغییر می کند وطی آن مهندس حبیب زاده به عنوان رییس حراست معرفی می شود که با آمدن ایشان بخشی از مشکلات ومسائل حل وفصل ومابقی با تدوین نقشه راه تعیین شده به آینده موکول می شود سپس عملکرد خوب و تعاملی ایشان با دانشجویان نوع نگاه را به حراست تغییر می دهد.اما هزار نکته باریک تر زمو اینجاست که چرا تیم مدیریتی حراست دانشگاه استعفا می دهند ؟
در اوایل تابستان استعفای دست جمعی مجموعه حراست و حفاظت دانشگاه آن هم به دلیل هماهنگ نبودن ساختار دانشگاه ارومیه با حراست سوالات زیادی را در اذهان پدید می آورد که خبر از پشت پرده هایی می دهد که برخی از مسئولین برای دانشگاه پیچیده اند.
حالا در پی استعفا و رفتن باید نفری جایگزین گردد ؛صدای آمدنش در همان روزهای اول رفتن مهندس تداعی کننده این موضوع است که شاید همه این مسائل از قبل برنامه ریزی شده بود…
آمدن همانا درو کردن با داس! همانا!
از تغییرات در حوزه حراست و حفاظت که بگذریم به تغییرات بینادی تری می رسیم که شاید تا به امروز برخی از آنان برایتان ملموس بوده باشد…
کلام آخر و جان کلام همین باشد که ما قائل به مدیریت فرهنگی حراست در دانشگاه هستیم نه مدیریت امنیتی حراست.
امیدواریم این رفت وآمدها بر حسب شایسته سالاری باشدنه سیاسی بازی برخی ها.امیدواریم…

انتهای پیام/

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک