احمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:کرنش در مقابل آمریکا خصومت‌ها را کاهش نمی‌دهد

احمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:کرنش در مقابل آمریکا خصومت‌ها را کاهش نمی‌دهد

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور گفت: دولت و وزارت خارجه دنبال سیاست مماشات با آمریکا نباشند و به اندازه کافی در برجام مماشات کرده‌ایم و دائم می‌بینیم که این ترحم و کرنش در قبال آمریکا خصومت‌ها را کاهش نمی‌دهد.

علیرضا احمدی، دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو، ضمن درخواست برخورد قاطع و قانونی با سربازان آمریکایی وارد شده به خاک ایران تصریح کرد: این سربازان به خاک ما تجاوز کرده‌اند و براساس قوانین بین المللی و داخلی حق برخورد با آن‌ها را داریم.

فعال دانشجویی حق مجازات این تجاوزکاران را مجاز دانست و خاطر نشان کرد: دولت و وزارت خارجه دنبال سیاست مماشات با آمریکا نباشند و به اندازه کافی در برجام مماشات کرده‌ایم و دائم می‌بینیم که این ترحم و کرنش در قبال آمریکا خصومت‌ها را کاهش نمی‌دهد.

احمدی در ادامه بیان داشت: نیروهای نظامی ایران تحت تاثیر کرنش‌های آمریکایی‌ها و سیاستمداران قرار نمی‌گیرند و به وظیفه خود عمل می‌کنند و به طور جدی با این مسائل برخورد می‌کنند.

وی در پایان در مورد سنجش حرکات ایران در برخورد با چنین حوادثی از سوی آمریکایی‌ها تصریح کرد: فرقی نمی‌کند آن‌ها چه برخوردی خواهند کرد مهم این است که آن‌ها وارد آبهای ایران شده‌اند و ما هم برخورد کنیم و هر چه محکم‌تر برخورد شود موثر‌تر خواهد بود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک