بیانیه انجمن اسلامی بمناسبت انتخابات هفتم اسفندماه ۹۴

بیانیه انجمن اسلامی بمناسبت انتخابات هفتم اسفندماه 94

بسم الله الرحمن الرحیم

در آستانه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره یمجلس خبرگان رهبری ،سرنوشت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از گذشته تا کنون همواره در فراز و نشیب ها و پیچ های تاریخی حساس بدست مردم شریف و حماسه ساز ایران رقم می خورد و در طی این ۳۷ سال نظام جمهوری اسلامی پس از انقلاب اسلامی ایران ملت فهیم و فکور ایران مورد آزمایش و امتحان قرار گرفته اند و همیشه سرافراز و پیروز از آن عبور کردند.

۷ اسفند ۹۴ روزی است سرنوشت ساز و مهم برای نظام، مردم و رهبری که در آن باید انتخابات این دوره با دوره های پیشین تفاوت های اساسی قائل شد.

تشکلات دانشجویی در دانشگاه ها همواره یکی از مهم ترین و میدان دار ترین سازمان هایی است که در عرصه های مهم سیاسی کشور همواره علاوه بر حضور خود در این میادین نقشی تببین کننده، آگاهی بخش و الگویی داشته اند.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل یکی از تشکیلاتی است آرمان خواه که همواره در زمینه های سیاسی کشور بعد از انقلاب نقش حیاتی و محسوسی داشته است.

با توجه به بیانات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و فضای موجود در کشور و اهمیت حضور جوانان انقلابی و مردم استکبارستیز در همه ی عرصه های سیاسی کشور ، اگر چنانچه مجلس شورای اسلامی به دنبال رفاه مردم، عدالت اجتماعی و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی بدنبال آن عزت ملی و استقلال ملت باشد بایستی به پشتوانه ی اهداف انقلاب  و رهبری از نفوذ دشمن چه از طریق داخل و یا از طریق سیاست خارجه جلوگیری کند، و نگذارد اهداف دشمن که بوجود آمدن مجلس دولتی و یا ضد دولتی است به ثمر بنشیند، و مجلس استقلال و عزت خود را همچنان حفظ نماید.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ضمن یاد و خاطره شهدای این مرز و بوم و پاسداشت ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دعوت همه جانبه از همه ی اقشار مردم اعم از نخبگان، فرهیختگان، کارمندان، کارگران و… در انتخابات هفتم اسفند ماه و ورق زدن برگی دیگر از تاریخ نظام و ساختن حماسه ای باشکوه دیگر اعلام می دارد، با توجه به بیانات صریح رهبری یکی از ابعاد حق الناس در انتخابات را پذیرش نتیجه ی قانونی انتخابات می داند و امیدوار است با انتخاب اصلح مردم در انتخابات شاهد آینده ای روشن و امیدبخش و مجلسی پربار، زنده و پویا باشیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

انتهای پیام/

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک