بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه بمناسبت روز ملی فناوری هسته ای

بيانيه انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه اروميه بمناسبت روز ملي فناوري هسته اي

بسم الله الرحمن الرحیم
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه سالروز جشن ملی فناوری هسته ای را به تمام ملت حماسه ساز جمهوری اسلامی ایران تبریک میگوید و امیدوار است به توفیق الهی این انرژی خدادادی که حق هر ملتی دراین کره خاکی هست بسوی صلح آمیز بودن سوق پیدا کند و هرگونه استفاده نظامی و جنگ طلبانه از این انرژی صلح آمیز را محکوم میکند.
همانطور که مستحضر هستید رهبرمعظم انقلاب با حرام خواندن استفاده جنگی از این انرژی، توانست به کل دنیا بفهماند که جمهوری اسلامی ایران فقط قصد استفاده صحیح وصلح آمیز ازاین انرژی را دارد و قصد تجاوز به هیچ کشوری را نداشت ونخواهد داشت.
متاسفانه بعضی از کشورهای استکبارمآب ازجمله بنا به فرموده امام خمینی شیطان بزرگ آمریکا بر سر این موضوع غیرعادلانه به رفتار خصمانه خود با ملت شریف و استکبار ستیز ایران ادامه دادند و چندین سال بر کشورمان تحریم های غیرعادلانه و بی ربط تحمیل کردند ولی آنچه که از ملت ایران دیدند فقط ایستادگی و مقاومت انقلابی بود که ذره ای از آن مقاومتی بود که در هشت سال دفاع مقدس از خود نشان داده بودند.
به همین خاطر مجبور به آمدن پای مذاکره و زانو زدن دربرابر ملت شریف ایران شدند و به این مطلب پی بردند که این ملت حماسه ساز هیچ وقت در هیچ کجای تاریخ بشری تسلیم هیچ ظلمی نبود و نخواهد بود.
امیدواریم مسئولین دولت جمهوری اسلامی هم با تبعیت از اخلاق مقاومت اسلامی ملت ایران تن به ظلم و سر تعظیم فرود آوردن دربرابر اینچنین کشورهایی نداده باشند و با رهنمود های رهبری و با رعایت کردن خطوط قرمز رهبری به راه خود ادامه داده باشند.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ضمن تبریک سالروز ملی فناوری هسته ای، یادآور شدن سال ۸۶ که موجب غنی سازی اورانیوم ۲۰درصد وطلوع دیگر تمام مراکزی که چه بتن شده اند یا تعلیق خورده اند را آرزومند است به این دلیل که کشورمان ایران حسن نیت خود را در این عرصه نشان داده و از طرف مقابل خود فقط بدعهدی دیده است و این از نارضایتی رهبر انقلاب، در رفتار طرف مقابل کاملا مشهود میباشد.

انجمن اسلامی امیدوار است تیم مذاکره کننده با اینکه هیچ تعهدی را نقض نکرده اند و اگر هم نقصی در این مذاکرات از روز امضای این تعهد نامه انجام شده است، از طرف کشور مقابل بوده، را درک کنند و به دیپلماسی خنده خاتمه داده و نصیحت های رهبری را در دستور کار خود قرار داده و پاسخ قاطعانه ای را به پنج کشور مقابل بدهند.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته
۹۵/۱/۲۰

انتهای پیام/

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک