مخالفتهای فائزه هاشمی با حکومت دینی/نصیری

مخالفتهای فائزه هاشمی با حکومت دینی/نصیری

بسم رب الشهداء والصدقین

“مخالفتهای فائزه هاشمی با حکومت دینی و نظام جمهوری اسلامی و دنبال جمهوری ایرانی”

حرف های گزاف گونه فائزه هاشمی چون :”من امام خمینی را امام نمی نامم” و غیره باز ادامه دارد و این بار از سخن وشخصیت جدیدش پرده برداری کرد،ایشان گفته است؛ «من با حکومت دینی مخالفم»!

باید هم امثال ایشان با حکومت دینی مخالف باشند زیرا حکومت دینی، با رانت‌خواری، غارت بیت‌المال، زندگی اشرافی از کیسه مردم، رشوه‌خواری، فتنه‌انگیزی وی و خاندان مثلا محترمش مخالف است.
تا دیروز که ابوی محترمشان “حاجی خاطره” سرکار بودند و بساط عیش و نوششان در “ویلاهای شمال” و “لواسان و لتیان” با هلیکوپتر های بیت المال برقرار بود نمی گفتند با حکومت دینی مخالفیم اما حالا علنی می کنند.

خانم فائزه هاشمی؛ ملت ایران می داند شما سالهاست با حکومت دینی مخالفید اما اینروزها آن را علنی بیان کردید.
باصراحت میتوان گفت تمام سخنانتان دلنوشته های دوستان وهابی شماست که مثل شما حکومت دینی را قبول ندارند. خانوم فائزه هاشمی اینجا ترکیه نیست که کارگردانش امثال شما باشید ودنبال کودتا و فتنه جدید باشد!
به نمایندگی از دانشجویان انقلابی عرض مینمایم؛
سکوت دستگاه های قضایی درباره اشخاصی که ابویشان جزو پایه های نظام میباشد و به سخن پردازی علیه نظام میپردازند و میتوان آنها را مصداق نفوذی طبق بیانات رهبری خواند چه معنایی دارد؟
باید به خانوم فائزه هاشمی یادآور شویم؛ که شما اقلیت ها که یکبار در ۹دی تودهنی سختی از این ملت خوردید و ثابت کردید که شما و امثال شما جایی در این مرز و بوم ندارید و نخواهید داشت
ولی باز هم این نظام جمهوری اسلامی ایران است که با الطاف رهبری وزیر سایه رهبری جرات نفس کشیدن و حرف گزاف زدن را به شما داده است.
از تمام دستگاه های قضایی درخواست میشود سکوت چندین ماهه خویش را درباره این شخص وهابی صفت شکسته و پاسخ دندان شکنی را بر ایشان عرضه فرماید.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

#مهدی_نصیری

#یادداشت_دانشجویی

#انجمن_اسلامی_دانشجویان_دانشگاه_ارومیه

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک