پیامی به مناسبت انتخابات شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل

پیامی به مناسبت انتخابات شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل

پیامی به مناسبت انتخابات شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل
همچون انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نیروهای مومن و انقلابی از جمله بسیج و جامعه اسلامی و اتحادیه انجمن های اسلامی نیز انتخابات برگزار کردند تا اهمیت این تشکل های انقلابی را یک بار دیگر به رخ دشمنان نظام وانقلاب بکشند و این موضوع مهم را که ما بیداریم و با جان و دل از این انقلاب بدست آمده توسط شهدا و مردم شریف ایران دفاع خواهیم کرد و تا آخر در کنار ولایت فقیه هستیم و خواهیم بود را یاداوری نمایند.
انتخابات اتحادیه انجمن های اسلامی مثل سال های قبل البته اینبار در شهرتاریخی یزد برگزار شد و شاهد کاندید شدن تعداد کثیری از دانشجویان دانشگاه های مختلف کشور بودیم که خوشبختانه از دانشگاه ارومیه هم دو نفر شرکت کرده بودند.
امیدواریم اعضای جدید شورای مرکزی اهمیت این کار را به خوبی درک نمایند وبدانند که با رای تمام دانشجویان به این مرحله رسیده اند وبا تمام قدرت بنمایندگی از تمام دفاتر انجمن های اسلامی همه مطالبات رهبری و دانشجویان را پیگیر باشند و آن دسته از نفراتی هم که نتوانستند به شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی راه پیدا کنند فراموش نکنند که اتحادیه انجمن های اسلامی توسط دفاتر موجود در شهرستان ها پابرجا میباشد و وظیفه ما دانشجویان در دفاتر هم ادامه راه اتحادیه در شهرستانها میباشد.
امیدوارم شورای مرکزی جدید در تربیت نیروهای مومن وانقلابی تلاش ورزیده و با عنایت به ساحت مقدس امام رضا (ع) شخصیت تحول گرایی دانشجو را در کشور حفظ نمایند و کشور را از دوقطبی گرایی خارج کند.
در پایان جادارد بنمایندگی از تمام دفاتر موجود از شورای مرکزی دوره قبل بخاطر تلاش های فراوان ایشان تشکر نموده و امیدواریم در تمام مراحل زندگیشان موفق وموید باشند.
#انجمن_اسلامی_دانشجویان_دانشگاه_ارومیه

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

One Comment on “پیامی به مناسبت انتخابات شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل”

  • تایماز wrote on ۱۷ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۱

    سلام
    وقت تون بخیر.ممنون از اطلاع رسانی های به روزتون

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک