دیدار نماینده انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه با دکتر نادر طالب زاده

دیدار نماینده انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه با دکتر نادر طالب زاده

دیدار نماینده انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه با دکتر نادر طالب زاده

در طی این دیدار مهدی نصیری عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ضمن پیگیری حال ایشان و نتیجه درمان یک ساله ایشان توسط دکترهای داخلی و خارجی یک گزارش مختصر ومفیدی درباره سلسله همایش های استکبار ستیزی در دانشگاه ارومیه توسط انجمن اسلامی دانشجویان ارائه دادند .

نماینده انجمن اسلامی در کنار این دیدار نظر آقای دکتر طالب زاده را درباره انتخابات پیش رو آمریکا پرسیدند که ایشان در جواب گفتند:

انتخابات آمریکا بر خلاف سال های قبل دارای چند نکته اساسی است که یکی از آنها حضور یک شخصیتی بنام آقای ترامپ در انتخابات این کشور است

دکتر طالب زاده نظر خود را درباره این شخصیت گفتند که ایشان اولین کاندیداتوری هستند که کل رسانه های آمریکا برعلیه این شخص میباشد و حضور ایشان در انتخابات را میتوان کار خدا دانست و اگر ایشان قبول بشوند منجر به تحول اساسی در نظام سلطه گر ایالت متحده را خواهد شد

دکتر طالب زاده در ادامه تمام رخدادهای اساسی در جهان را نتیجه مقابله با انقلاب اسلامی دانست

وی افزود:همین برنامه های استکبار ستیزی ثمره ومیوه انقلاب میباشد و از این کاری که در دانشگاه های کشور در حال برگزاری است ابراز خشنودی نمودند و آرزوی این را داشتند که یک روز این کار در کشور یک سنت بشود.

نماینده انجمن اسلامی در سوالی از جناب آقای دکتر پرسیدند: مقایسه استکبارستیزی در دولت دهم ویازدهم را چطور میبینید؟ وی در جواب فرمودند:

ببینید همه ما نباید در دو قطبی سازی کشور تلاش کنیم

همه ما باید یک جبهه واحد داشته باشیم. آمریکایی ها و استکبارهای جهانی براین باور شدند که حرف آخر را در کشور ولی فقیه میزند و بس، که نمونش نصیحت اقای احمدی نژاد بود.

در آخر این جلسه یک ساعته نماینده انجمن اسلامی ضمن قدردانی از تمام زحمات چند ساله ایشان در راه انقلاب،آرزوی سلامتی روز افزون را بر وی از خداوند منان مسالت نمودند.

img_20161005_173944 img_20161005_173941

انتهای پیام/

 

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک