خودکشی مشکوک یک دانشجو در دانشگاه ارومیه

خودکشی مشکوک یک دانشجو در دانشگاه ارومیه

خودکشی مشکوک یک دانشجوی کرد در دانشگاه ارومیه

هم اتاقی های این دانشجو مدعی هستند که آنها به تعطیلات پایان هفته رفته بودند که هنگام بازگشت به خوابگاه با صحنه دلخراش حلقه آویز شدن هم اتاقی خود مواجه شدند.

 صبح امروز شنبه ۱۰ اسفندماه ۹۲، هم اتاقی های «ش.ح» درحالی با جسد او مواجه شدند که در اتاقش توسط طناب به دار آویخته شده بود.

هم اتاقی های این دانشجو مدعی هستند که در طول یکی دو روز اخیر که آنها به تعطیلات پایان هفته رفته بودند «ش.ح» در خوابگاه تنها بوده است و هنگام برگشت به دانشگاه از دیدن این صحنه به شدت شوکه شده اند.

«ش.ح» از دانشجویان کُرد اهل سیلوانا (در فاصله ۳۰ کیلومتری غرب شهرستان ارومیّـه) رشته خاک شناسی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه بوده که در خوابگاه «بنت الهدی» اسکان داشته است.

موضوع قتل یا خودکشی این دانشجو مشخص نیست؛ اما هیچ نشانه ای از ضرب و شتم این دانشجو دیده نشده است. مسئولان دانشگاه تا این لحظه هیچ اظهار نظری نکرده و ظاهرا این موضوع در دست بررسی پزشکی قانونی قرار دارد.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده  محترم این دانشجو ، به صورت جدی پیگیر موضوع و حواشی آن تا روشن شدن علت فوت این دانشجو می باشد. به محض دریافت اطلاعات جزئی تر در مورد علت مرگ مشکوک این دانشجو اطلاع رسانی خواهد شد

 

برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

302مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه. محفوظ است.
طراحی توسط حاجی گرافیک